Yaman Mobil Sağlık Hizmetleri

1993 yılında Bristol Sağlık Hizmetleri Ltd. Şt. olarak kurulan firmamız , ağırlıklı olarak ağız ve diş sağlığı olmak üzere , sağlık sektörünün çeşitli kademelerinde hizmet verdikten sonra 2003 yılında Yaman Sağlık Hizmetleri Ltd Şti. adı altında poliklinik çalışmalarına yönelmiştir.

Özel Esenler Can Polikliniği bünyesinde 10 yıl , İşçi Sağlığı ağırlıklı olarak faaliyet göstermiş ve bu süre içerisinde Mobil Sağlık alanında ülkemizin en kaliteli ve en iyi hizmetini sunan güvenilir firmalar arasında ilk sıralara yerleşmeyi başarmıştır.

Mobil Sağlık Hizmetinin OSGB'ler tarafndan gerçekleştirilmesi, 2016 yılındaki kanun ile yasal zemine oturtulduktan sonra da , Yaman Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Ltd. Şt. adı altnda OSGB firmasını kurmuştur.

Yasal mevzuatın gerektirdiği tüm belgelerini eksiksiz olarak tamamlamıştır.

Mobil Sağlık Hizmetindeki 15 yıllık tecrübesi ile İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği açısından da , sektörün en iyisi olma misyonu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Mobil Sağlık Konusunda Uzmanlaşmış Personellerimizce 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir.

Özel tasarlanmış mobil sağlık araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Konu mobil sağlık ise Profesyonel bir ekipten almak için bizi arayın.